En Ucuz Bebek Maması Fiyatları
Arı 125 gr Sütlü Pirinç Unu Bebek Maması

arı 125 gr sütlü pirinç unu bebek maması özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! arı 125 gr sütlü pirinç unu bebek maması özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

7.00 ₺

Holle 600 gr 12-36 Ay - 6 Adet Bebek Organik 3 Büyüme Sütü

holle 600 gr 12-36 ay - 6 adet bebek organik 3 büyüme sütü özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! holle 600 gr 12-36 ay - 6 adet bebek organik 3 büyüme sütü özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

726.63 ₺

Holle 600 gr 12-36 Ay 3 Adet Organik 3 Büyüme Sütü

holle 600 gr 12-36 ay 3 adet organik 3 büyüme sütü özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! holle 600 gr 12-36 ay 3 adet organik 3 büyüme sütü özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

358.00 ₺

Ülker Bebe Keçi Boynuzlu 172 Gr Sütlü Bisküvi

ülker bebe keçi boynuzlu 172 gr sütlü bisküvi özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! ülker bebe keçi boynuzlu 172 gr sütlü bisküvi özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

5.75 ₺

Evolvia Nutripro Plus 3 800 gr Bebek Maması

evolvia nutripro plus 3 800 gr bebek maması özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! evolvia nutripro plus 3 800 gr bebek maması özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

141.00 ₺

Evolvia Nutripro Plus 1 800 gr Bebek Maması

evolvia nutripro plus 1 800 gr bebek maması özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! evolvia nutripro plus 1 800 gr bebek maması özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

141.00 ₺

Evolvia Nutripro Plus 1 3x800 gr Bebek Maması

evolvia nutripro plus 1 3x800 gr bebek maması özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! evolvia nutripro plus 1 3x800 gr bebek maması özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

424.00 ₺

Aptamil 3 Akıllı Kutu 3x800 gr Devam Sütü

aptamil 3 akıllı kutu 3x800 gr devam sütü özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! aptamil 3 akıllı kutu 3x800 gr devam sütü özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

187.35 ₺

Milupa Aptamil 4-36 Ay 500 gr Sütlü Pi̇ri̇nçli̇ Kaşık Maması

milupa aptamil sütlü pi̇ri̇nçli̇ 500 gr kaşık maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz milupa bebek mamaları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek aptamil sütlü pirinçli 500 gr keşfet.

58.20 ₺

Bebelac 6-36 Ay 125 gr Elma Armut Püresi Kavanoz Maması

bebelac elma armut püresi 125 gr kavanoz maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız bebelac elma armut püresi 125 gr kavanoz maması modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

2.70 ₺

Sma Comfort 2 400 gr Bebek Maması

sma comfort 2 400 gr bebek maması özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! sma comfort 2 400 gr bebek maması özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

82.90 ₺

Hipp 4+ Ay 190 gr Organik Üzümlü Elmalı Pirinçli Kavanoz Maması

hipp organik üzümlü elmalı pirinçli 190 gr kavanoz maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız hipp organik üzümlü elmalı pirinçli 190 gr kavanoz maması modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

7.95 ₺

Hipp 4+ Ay 125 gr Organik Sütlaç

hipp organik sütlaç 125 gr fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz hipp bebek mamaları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek hipp organik sütlaç 125 gr keşfet.

6.04 ₺

Hipp 8+ Ay 6x250 gr Organik Yoğurtlu Meyveli Bebek Maması

hipp 8+ ay 6x250 gr organik yoğurtlu meyveli bebek maması özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! hipp 8+ ay 6x250 gr organik yoğurtlu meyveli bebek maması özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

166.75 ₺

Bebelac 6-36 Ay 125 gr Meyve Salatası Kavanoz Maması

bebelac meyve salatası 125 gr kavanoz maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız bebelac meyve salatası 125 gr kavanoz maması modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

3.50 ₺

Bebelac 4-36 Ay 125 gr Pirinçli Sebze Püresi Kavanoz Maması

bebelac pirinçli sebze püresi 125 gr kavanoz maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz bebelac bebek mamaları modellerini karşılaştır ve yorumları inceyerek bebelac pirinçli sebze püresi keşfet.

2.83 ₺

Milupa 4+ Ay 125 gr Organik Şeftali Elma Kavanoz Maması

milupa organik şeftali-elma 125 gr kavanoz maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz milupa bebek mamaları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek milupa organi̇k şeftali̇ elma 125 gr keşfet.

4.85 ₺

Milupa 6-36 Ay 250 gr Sütlü Kayısılı Karışık Tahıllı

milupa 6-36 ay 250 gr sütlü kayısılı karışık tahıllı özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! milupa 6-36 ay 250 gr sütlü kayısılı karışık tahıllı özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

20.00 ₺

Bebelac 6-36 Ay 125 gr Şeftali Elma Püresi Kavanoz Maması

bebelac şeftali elma püresi 125 gr kavanoz maması fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com’da. aradığınız bebelac şeftali elma püresi 125 gr kavanoz maması modellerini karşılaştır ve yorumlarını inceleyerek keşfedin.

2.70 ₺

MILUPA PREMATIL 400GR

mılupa prematıl 400gr fiyatları en ucuz fiyat seçenekleriyle mayyo.com'da! en ucuz milupa bebek mamaları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek keşfet.

128.25 ₺Bebek Mamaları

Bebek mamaları bebekler ek gıdaya ihtiyaç duymaya başladığı zamanlarda kullanılmaya başlanır. Bebeklerin 4- 6 aylık olana kadar ek bir gıda maddesine ihtiyacı bulunmaz ancak daha sonrasında anne sütünü destekleyici bazı besin maddelerine ihtiyaç duyarlar. Anne ve babalar ise bebekleri için en iyi mamayı tercih etmek ister. Bebek maması seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur ve bu hususlara dikkat edildiği takdirde bebek için en sağlıklı ve lezzetli olan mama satın alınmış olur. Piyasada birbirinden farklı marka ve çeşitte bebek mamaları bulunur. Bebek mamalarının da kendi arasında çeşitleri vardır. Sebze püreleri, meyve püreleri gibi farklılaşan mamalar bebek için en sağlıklı seçeneklerin bir araya getirilmesi ile ulaşılmış mamalardır. Bebekler sürekli büyüme halinde olduğundan beslenme onlar için çok önemlidir. Dengeli beslenmeyen bir bebekte yeterli besin öğeleri vücuda alınmaması sebebiyle sağlık sıkıntıları ortaya çıkabilir. Bu sebeple bebeklerde beslenmeye çok dikkat edilmelidir. Bebeğin ihtiyacına uygun bir şekilde mama seçimi yapılmalıdır. Bu konuda bilgi sahibi değil iseniz bir uzman tavsiyesi almak bebeğin sağlığı için çok önemlidir. Piyasadaki bebek mamaları dikkatlice incelenmeli, içerikleri okunmalı ve bu şekilde karar verilmelidir. Bebek sağlığı için zararlı maddeler bulunan içeriğe sahip mamalar kesinlikle tercih edilmemelidir. Katkı maddesi içeren mamaların bebek için çok da sağlıklı değildir. Bebek sağlığı her zaman her şeyden ön planda tutulmalıdır.

Bebek Maması Çeşitleri

Bebek maması satın alırken dikkat edilecek en önemli noktalardan bir tanesi bebek mamasının çeşididir. Piyasada birbirinden farklı içeriğe sahip bebek maması çeşidi bulunur. Piyasada bulunan çok sayıdaki bebek maması anne ve babaların kafasını karıştırabilir. Bu kadar çeşit arasından seçim yapmak bebeğinin üzerine titreyen anne ve babalar için hiç de kolay değildir. Ancak bazı noktalara dikkat ederek yapılacak olan seçimler işleri çok daha kolay bir hale getirecektir. Bebek maması satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik bebek mamasının pakedinin üzerinde yazılı olan mamayı kullanabilecek olan bebeğin yaşıdır. Bebeklerin besin ihtiyaçları aydan aya göre bile farklılık gösterebilmektedir. Hızla büyüyen bebekler büyüdükçe ve bazı temel becerileri gelişir hale geldikçe daha fazla enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu sebeple bebeğin enerjisini karşılayacak olan mamaların tercih edilmesi de oldukça önemlidir. 4 aylık bebek mamaları tavsiye edilen mama kullanmaya başlama zamanında anne sütüne ek olarak kullanılmaya başlanabilir. 5 aylık bebek mamaları da yine anne sütüne ek olarak kullanılabilir. 6 aylık bebek mamaları ise bebeklerin artık tamamen katı gıdaya geçtiği dönemde kullanılan mamalardır. Bebek mamalarını evde anneler ve babalar kendileri de hazırlayabilir ancak marketlerde artık tek porsiyonluk kavanoz mamalar da bulunmaktadır. Kavanoz halindeki mamalar sürekli kullanım için önerilmese de bebek için değişiklik olması veya acil bir durum halinde pratik olması açısından tercih edilebilir. Piyasadaki mama çeşitleri genel olarak üçe ayrılabilir ve bunlar; yeni doğan bebek mamaları, gazlı bebekler için üretilen mamalar, protein hidrolizatlı mamalar olarak sıralanabilir. Yeni doğan bebek mamaları sindirim kolaylığı sağlamak için anne sütüne benzer bir yapıda üretilmiştir. Gazlı bebekler için üretilen mamalar ise bebekte gaz sıkışması ve benzeri durumları önleme amacıyla üretilmiş mamalardır. Protein hidrolizlatlı mamalar ise inek sütüne alerjisi olan bebekler için üretilmiş olan mamalardır. Bu tipteki mamaların sindirimleri oldukça kolaydır ve bebekte herhangi bir alerjen etkiye yol açma ihtimalleri üreticiler tarafından sıfıra indirilmiştir. Eğer bebeğinizin bir alerji durumu söz konusu ise bu doğrultuda mama seçmek bebeğin sağlığı için çok daha iyi olur.

Bebek Maması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Her üründe olduğu gibi bebek maması satın alırken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususlara dikkat edilmesi halinde satın alınan mama bebeğin tüketmesi için çok daha sağlıklı bir mama çeşidi olacaktır. Bebek maması seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli özellik bebeğin ihtiyacına yönelik mama seçmektir. Bebek eğer prematüre bir bebek ise prematüre bebek maması tercih edilmelidir. Bebeğin herhangi bir alerjisi var ise mamanın içeriği kontrol edilmeli ve ona göre satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Bebek mamalarında son kullanma tarihi de çok önemlidir. Son kullanma tarihi yakın veya geçmiş olan mama kesinlikle bir bebeğe yedirilmemelidir. Bu durum bebekte çok büyük sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bebek maması satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de açılmış veya deforme olmuş bir ambalaj içerisindeki mamanın kesinlikle satın alınmamasıdır. Deforme olmuş veya açılmış bir paketteki mama bebek sağlığı açısından tehlikelidir. Anne ve babaların bebekleri için seçecekleri mamaların içerisinde ilave şeker, maltodekstrin ve nişasta bulundurmamasına özen göstermesi uzman doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. bu gibi mama seçimi yapma sonucunda çocuklarda ileri yaşta obezite, şeker bağımlılığı ve diyabet gibi sorunlara yol açabilmektedir. Bebek maması satın alırken bu özellikler göz önünde bulundurulduğu takdirde satın alınan mama bebek için uygun ve sağlıklı olacaktır. bebek maması seçimi hakkında bir fikir sahibi değilseniz bir doktor yardımı alabilir ve fikir edinmek amacıyla sayfamızı ziyaret edip bebek mamaları hakkında gerçek kullanıcıların deneyimleri sonrasında bıraktıkları yorumları okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz. Siz de sayfamızı ziyaret edip ürünler hakkında kolaylıkla tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Bebek Maması Fiyatları

Bebek maması fiyatları piyasadaki marka ve çeşitlere göre çok fazla değişiklik gösterebilir. Alerjisi bulunan bebekler için üretilen mamaların fiyatları diğerlerine oranla biraz daha fazla olmaktadır. Aynı zamanda bebek maması ölçüleri de fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Büyük paket bir mama almak aileye daha pahalıya mal olabilir ancak bazı durumlarda büyük ölçülerde mama satın almak çok daha karlı bir hale gelebilir. Bebek maması seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurulduğu takdirde bebek için en uygun ve en sağlıklı mama satın alınacaktır. Bebek maması konusunda geniş bir araştırma yapılmalı ve doktorunuzun tavsiye ettiği bir mama çeşidi var ise o tipteki mamaları tercih etmek çok daha iyi olacaktır. Bebek maması satın alırken içeriğinin kontrol edilmesi de kesinlikle unutulmamalıdır. Bebek maması tüketimi sonrasında bebekte herhangi bir alerjik reaksiyon görünmesi halinde derhal bir uzman doktor yardımı alınmalıdır. Alerjik bir durum çıkması halinde mama çeşidi ve markası değiştirilmeli ve bebeğe tamamen uygun bir mama çeşidine geçilmelidir. Bebek maması seçimi yaparken bebeğin ihtiyaçları ve yaşı kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Bebek mamasının nasıl yapıldığı, pişirildiği genellikle mamaların arkasında yazılıdır. Bu talimatları izleyerek bebek mamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bebek mamasını bebeğe yedirmeden önce sıcaklığının bebek için uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kontrol işlemi bebek maması, bileğin iç kısmına damlatarak yapılabilir. Sıcaklık bebek için uygun bir sıcaklık değil ise mamanın soğuması beklenmelidir. Sayfamızı ziyaret ederek aradığınız ürünlere ulaşabilir, filtreleri kullanarak kolaylıkl

Hızlı

Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
Fiyatları sürekli güncelliyoruz.

En Ucuz

Aynı Ürüne Daha Fazla Para Vermeyin.
Aradığınız ürün hangi satıcıda kaç paraya satılıyor.

Güvenilir

Yalnızca bir ürünü bir gün değil,
Her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

dubai vize buca escort denizli escort çiğli escort istanbul escort Anadolu Yakası Escort denizli escort buca escort izmir escort marmaris escort konya escort maltepe escort denizli escort izmir masaj izmir masaj salonu