En Ucuz Kulaklık Fiyatları
Technisat Stereo Man ISI 2 Steteskoset Beyaz Headphone Kulaklık

technisat stereo man ısı 2 steteskoset beyaz headphone kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! technisat stereo man ısı 2 steteskoset beyaz headphone kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,089.51 ₺

Jabra Evolve 80 Stereo Siyah Gümüş Headset Saç Bandı Kulaklık

jabra evolve 80 stereo siyah gümüş headset saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! jabra evolve 80 stereo siyah gümüş headset saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

451.60 ₺

Jabra Evolve 40 Siyah Gümüş Headset Saç Bandı Kulaklık

jabra evolve 40 siyah gümüş headset saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! jabra evolve 40 siyah gümüş headset saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

393.16 ₺

Jabra 14401-15 Siyah Headset Mikrofonlu Saç Bandı Kulaklık

jabra 14401-15 siyah headset mikrofonlu saç bandı kulaklık fiyatları mayyo.com'da! jabra 14401-15 siyah headset mikrofonlu saç bandı kulaklık ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun jabra 14401-15 siyah headset mikrofonlu saç bandı kulaklık fiyatını kaçırma.

917.66 ₺

Poly 520V Siyah Headset EncorePro Saç Bandı Kulaklık

poly 520v siyah headset encorepro saç bandı kulaklık fiyatları mayyo.com'da! poly 520v siyah headset encorepro saç bandı kulaklık ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun poly 520v siyah headset encorepro saç bandı kulaklık fiyatını kaçırma.

1,228.09 ₺

Auerswald Comfortel Dect Siyah Headset Askılı Küpe Saç Bandı Boyun Bandı Kulaklık

auerswald comfortel dect siyah headset askılı küpe saç bandı boyun bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! auerswald comfortel dect siyah headset askılı küpe saç bandı boyun bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

2,841.99 ₺

Poly HW710 Siyah Headset Saç Bandı Kulaklık

poly hw710 siyah headset saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! poly hw710 siyah headset saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,101.61 ₺

Poly HW720 Siyah Headset Saç Bandı Kulaklık

poly hw720 siyah headset saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! poly hw720 siyah headset saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,193.31 ₺

Conceptronic ATHAN U1 Siyah Headset Saç Bandı Kulaklık

conceptronic athan u1 siyah headset saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! conceptronic athan u1 siyah headset saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

254.04 ₺

Audio Technica ATH-MSR7B Siyah Headphone Saç Bandı Kulaklık

audio technica ath-msr7b siyah headphone saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! audio technica ath-msr7b siyah headphone saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

2,938.02 ₺

Cooler Master MH630 Siyah Headset Gaming Saç Bandı Kulaklık

cooler master mh630 siyah headset gaming saç bandı kulaklık fiyatları mayyo.com'da! cooler master mh630 siyah headset gaming saç bandı kulaklık ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun cooler master mh630 siyah headset gaming saç bandı kulaklık fiyatını kaçırma.

679.00 ₺

Poly C565 Siyah Headset Askılı Küpe Saç Bandı Kulaklık

poly c565 siyah headset askılı küpe saç bandı kulaklık fiyatları mayyo.com'da! poly c565 siyah headset askılı küpe saç bandı kulaklık ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun poly c565 siyah headset askılı küpe saç bandı kulaklık fiyatını kaçırma.

839.57 ₺

Poly HW510 Siyah Headset EncorePro Saç Bandı Kulaklık

poly hw510 siyah headset encorepro saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! poly hw510 siyah headset encorepro saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

835.68 ₺

Poly HW520 Siyah Headset EncorePro Saç Bandı Kulaklık

poly hw520 siyah headset encorepro saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! poly hw520 siyah headset encorepro saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

721.52 ₺

Poly HW510V Siyah Headset EncorePro Saç Bandı Kulaklık

poly hw510v siyah headset encorepro saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! poly hw510v siyah headset encorepro saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

931.06 ₺

Poly UC B825 Siyah Headset Voyager Focus Saç Bandı Kulaklık

poly uc b825 siyah headset voyager focus saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! poly uc b825 siyah headset voyager focus saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

2,573.69 ₺

Onikuma K2 Pro Kırmızı Gaming Kulaklık

onikuma k2 pro kırmızı gaming kulaklık fiyatları mayyo.com'da! onikuma k2 pro kırmızı gaming kulaklık ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun onikuma k2 pro kırmızı gaming kulaklık fiyatını kaçırma.

175.00 ₺

SteelSeries STEEL-61453 Siyah Headset Mikrofonlu Saç bandı Kulaklık

steelseries steel-61453 siyah headset mikrofonlu saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! steelseries steel-61453 siyah headset mikrofonlu saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

2,419.78 ₺

SteelSeries Arctis 3 Siyah Headset Saç Bandı Kulaklık

steelseries arctis 3 siyah headset saç bandı kulaklık fiyatları mayyo.com'da! steelseries arctis 3 siyah headset saç bandı kulaklık ürününe ait yorumları incele ve fiyatlarını karşılaştır, en uygun steelseries arctis 3 siyah headset saç bandı kulaklık fiyatını kaçırma.

1,027.73 ₺

HP 6MF36AA Beyaz Headset Mikrofonlu Saç Bandı Kulaklık

hp 6mf36aa beyaz headset mikrofonlu saç bandı kulaklık özellikleri ve fiyatlarını karşılaştır! hp 6mf36aa beyaz headset mikrofonlu saç bandı kulaklık özellikleri kullanıcı yorumları ve indirim seçenekleri mayyo.com'da!

1,188.05 ₺Kulaklıklar

Müzik dinlemek insanların en sık yaptığı aktiviteler arasındadır. Birçok insan boş zamanlarını müzik dinleyerek geçirir. Bazıları sadece boş zamanlarda değil başka işlerle uğraşırken de müzik dinler. Toplu taşımada, kalabalık ve gürültülü ortamlarda, arabada, işte, yürüyüş yaparken ve daha birçok yerde genellikle müzik dinleyerek geçirilen zaman daha eğlenceli hale getirilir. Sesli müzik dinlenemeyecek ortamlarda kulaklıklar insanların yardımına koşar. Hemen hemen herkes bir veya birden fazla kulaklığa sahiptir. Teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte müzik dinlemek daha kolay hale gelmiştir. Aynı zamanda buna paralel olarak müziğin kalitesi artmış ve müzik dinleme eylemi daha keyifli bir hal almıştır. Müzik dinlemenin bu derece yaygın bir aktivite olması nedeni ile kulaklıklar önem kazanmıştır. En çok rağbet gören teknolojik ürünler arasında yer alır. Çeşitli birçok kulaklık markası ve modeli vardır. Farklı tasarımlarda ve farklı işlevlerde kulaklık modelleri  bulunur. Farklı yerlerde kullanmak üzere, farklı tasarımlarda ve büyüklüklerde kulaklıklar üretilir. Kulaklıklar, elektronik cihaz markaları tarafından üretilir. Çeşitli birçok kulaklık markası vardır. Bundan dolayı, kulaklık çeşitleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanılan ses teknolojisi ve sağladığı ses kalitesi markadan markaya ve modelden modele değişiklik gösterir. Modern teknoloji ile birlikte, kulaklıkların da işlevi ve ses kalitesi artar. 

Kulaklık Modelleri

Kulaklık markaları alıcılara oldukça fazla seçenek sunar. Kullanım yerleri ve ses kalitesi modelden modele değişir. Birçok insan için kulaklık, gün içinde mutlaka yanında bulundurulması gereken ürünlerden biridir. Kulaklık modelleri, farklı tasarımlara sahiptir. Büyüklükleri modelden modele değişir. İlk olarak, kulaklıklar iki kategoriye ayrılabilir. İlk kategori kulaklık kulakiçi tasarımda olan modellerdir. Bu modeller en yaygın olarak kullanılan modeldir. Kulakiçi kulaklıklar, taşınabilirlik açısından daha konforludur. Gün içinde her yere rahatlıkla götürülebilir. Şık ve rahat tasarımları nedeniyle büyük bir kitleye hitap eder. Ses kalitesi modelden modele değişiklik gösterir. Kulakiçi kulaklık modelleri en çok rağbet gören modellerdir. Bundan dolayı birçok çeşidi bulunur. Telefon alırken genellikle telefonlar kulaklıkları ile birlikte satılır. Bu kulaklıklar kulakiçi kulaklıklardır. Diğer bir kategori ise, kulak üstü kulaklık kategorisidir. Kulaküstü kulaklıklar son yıllarda tercih edilmeye başlamıştır. Kulak İçi kulaklıklara göre daha pahalıdır. Fakat daha yüksek bir ses kalitesi sunar. Ses izolasyonu sayesinde dışarıdaki sesten sıyrılmanızı sağlar ve sadece müziğe odaklanırsınız. Dışarıya ses vermesi kulaklıktan kulaklığa değişir. Bazı modeller oldukça yüksek sese sahip olmasına rağmen dışarıya ses vermez. Fakat bazı modeller ise yüksek ses aralığında dışarıya ses verebilir. Bu modelin kaliteli olup olmaması ile ilgilidir. Taşınabilirliği kulak içi kulaklıklara göre daha düşüktür. Hassas yapılarından dolayı çantalarda zarar görebilir. Fakat kulaküstü kulaklık kullanıcıları genellikle kulaklıkları boyunlarında taşır. Kulaklıklarda bir diğer önemli nokta  kablolu olup olmamasıdır. Kulaklık kablosuz ise bluetooth sistemiyle çalışır. Kulaklık bluetooth modeller, kablosuz olmaları nedeniyle taşıması ve kullanması daha kolaydır. Kablonun kopması, deforme olması gibi sorunlarla ilgilenmeye gerek kalmaz. Bu tarz bluetooth kulaklıklar, hareket kabiliyetini engellemez. Bundan dolayı, koşarken yürüyüş yaparken, toplu taşımada veya bilgisayar oyunu oynarken daha rahat olmanızı sağlar. Kablolu kulaklıklar, hareket kabiliyetini kısıtlar. Kablosuz kulaklıklar çoğu zaman kafa üstü kulaklıklar olarak üretilir. Fakat kulakiçi bluetooth kulaklıklar da vardır. Son olarak, kulaklık modellerinde farklılık yaratan özelliklerden birisi mikrofon özelliğidir. Kulaklıklar, mikrofonlu olup olmaması ile ikiye ayrılır. Kulaklık mikrofonlu ise arama yaparken veya ses kaydederken işinizi daha da kolaylaştırır. Mikrofonsuz kulaklıklar, bu gibi alanlarda daha dezavantajlıdır.

Kulaklık Fiyatları

Kulaklık fiyatları, modelin gelişmişliğine ve markaya göre değişiklik gösterir. Çok fazla sayıda kulaklık markası vardır. Bundan dolayı net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Hemen hemen her bütçeye uygun kulaklık modeli vardır. Kulaklık fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Fakat kulaklık fiyatlarını etkileyen bazı temel faktörler vardır. Marka faktörü göz önünden kaldırıldığında, fiyatı belirleyen en önemli faktörlerden birisi kulaklığın tasarımıdır. Birçok markada kulakiçi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklara göre daha uygundur. Bunun nedeni kulak üstü kulaklıkların daha yüksek ses kalitesi sağlamasıdır. Kulak üstü kulaklıklarda fiyat ürünün rahatlığına göre değişiklik gösterir. Uzun süreli kulak üstü kulaklık kullanımında kulaklarda bazı ağrılar meydana gelebilir. Bunu en aza indiren modeller genellikle daha pahalıdır. Kulak üstü kulaklıklarda kulaklığın konforu arttıkça fiyat da artar. Hem kulakiçi kulaklıklarda hem de kulak üstü kulaklıklarda fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise bluetooth özelliğidir. Bluetooth kulaklıklar kablolu kulaklıklara  göre daha pahalıdır. Bluetooth kulaklıkların gelişmişlik düzeyi daha yüksektir ve daha iyi bir ses kalitesi sunar. Kulaklıklarda, mikrofon özelliği fiyatı etkiler. Mikrofonsuz kulaklıklar, mikrofonlu modellere göre daha uygundur. En ucuz kulaklık modelleri mikrofonlu ve kulak içi kulaklık modeleridir. Alıcıların bir kulaklıkta beklediği öncelikli özellikler arasında mikrofon ve rahatlık yer alır. Bazı kullanıcılar, kablolu kulaklıklarda daha çok rahat etmesine rağmen, bluetooth kulaklıklar en çok rağbet gören modellerdir. Bundan dolayı, mikrofonlu, kulak üstü bluetooth kulaklıklar genellikle en pahalı kulaklık modelleridir. Çok fazla çeşit ve özellik olduğu için net bir fiyat söylenemez. Kulaklıkların fiyat aralığı çok geniştir. Fiyatlar 20 lira ile 3 bin lira arasında değişiklik gösterir.

Kulaklık Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kulaklık alıcıları için çok fazla seçenek bulunur. Bundan dolayı kulak satın alırken kısa bir araştırma yapmak doğru olur. Kalitesiz kulaklıklar kulak sağlığınız için zararlı olabilir. Kulaklıkta karar vermeniz gereken ilk nokta kulak üstü ve kulak içi kulaklık arasında seçim yapmak olmalıdır. Kulak içi kulaklıklar konfor ve taşınabilirlik açısından daha avantajlıdır. Fakat kafa üstü kulaklık modelleri size daha keyifli ve kaliteli bir müzik keyfi yaratır. Rahatlık ve ses kalitesi arasında karar vermeniz gerekir. Kaliteli kulak üstü kulaklık bulmak daha zordur. Kaliteli kulak üstü modeller pahalıdır. Kaliteli kulak içi kulaklık modelini çok daha uyguna alabilirsiniz. Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa alitesiz kafa üstü kulaklık almak yerine kaliteli kulak içi kulaklık seçimi sizin için daha doğru olur. Bazı kulaklıklarda gürültü önleyici özellik vardır. Sürekli kalabalık ve gürültülü bir ortamda bulunuyorsanız alacağınız modelin gürültü önleyici olduğundan emin olmalısınız. Kulağınızın için en rahat modeli bulmaya çalışmalısınız. Kulaklık ne kadar kaliteli olursa olsun tasarımı kulağınız için rahat olmayabilir. Her kulaklık her insan için aynı konforu sağlamaz. Bundan dolayı kulaklık alırken deneyerek hem ses kalitesini test edip hem de rahatlığını ölçebilirsiniz. Kulaklıklar kablolu ve kablosuz olarak ikiye ayrılır. İki modelinde kendi içinde avantajları bulunur. Eğer sürekli hareket gerektiren işlerde çalışıyorsanız veya gün içinde sürekli hareket halinde iseniz bluetooth kulaklık satın almanız daha iyi olur. Kablolu kulaklıklar, hareket kabiliyetinizi sınırlar. Son olarak, alacağınız kulaklık modelinde mikrofon olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Mikrofonsuz kulaklıklar kullanım açısından daha işlevsizdir. Mikrofonlu kulaklıklar ile birçok işinizi rahatlıkla halledebilir, arama yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz. Son zamanlarda bilgisayar oyunları mikrofon gerektirir. Eğer sıkı bir bilgisayar oyuncusu iseniz, seçiminizi mikrofonlu kulaklıklardan yapmalısınız.

Hızlı

Binlerce satıcının ürünlerini otomatik olarak izliyoruz.
Fiyatları sürekli güncelliyoruz.

En Ucuz

Aynı Ürüne Daha Fazla Para Vermeyin.
Aradığınız ürün hangi satıcıda kaç paraya satılıyor.

Güvenilir

Yalnızca bir ürünü bir gün değil,
Her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

dubai vize buca escort denizli escort çiğli escort istanbul escort Anadolu Yakası Escort denizli escort buca escort izmir escort marmaris escort konya escort maltepe escort denizli escort izmir masaj izmir masaj salonu